ŠKOLNÍ ROK 2023/ 2024

VEDENÍ ŠKOLY

Mgr. Veronika Malinová        zástupkyně ředitelky školy pro druhý stupeň           Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Mgr. Vlasta Sequensová             zástupkyně ředitelky školy pro první stupeň             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PEDAGOGICKÝ SBOR

4Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Dita UNZEITIGOVÁ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NETŘÍDNÍ UČITELÉ

Darja VRBASOVÁ

Renata ZEZULOVÁ

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI

Ivana VRBKOVÁ, hospodářka a účetní                                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Aneta VALOVÁ, personalistka                                                  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr KOLÍSEK, školník                                                              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

UKLÍZEČKY

Kamila MOLIŠOVÁ, vedoucí uklízečka
Viola Zoe BOBROVSKÁ
Iveta BOLDI
Marie DORŇÁKOVÁ
Natálie JURANOVÁ

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Zuzana ŠINDLEROVÁ, vedoucí školní jídelny                                  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petra ZEMÁNKOVÁ, vedoucí kuchařka

Ivana MIKOVÁ, kuchařka