ŠKOLNÍ ROK 2021/ 2022

Renata ZEZULOVÁ

Mgr. Katarína ŽATKOVÁ

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI

Ivana VRBKOVÁ, hospodářka a účetní                                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zlata ORŠULÍKOVÁ, personalista                                            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr KOLÍSEK, školník                                                              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

UKLÍZEČKY
Iveta BOLDI
Marie DORŇÁKOVÁ
Kamila MOLIŠOVÁ
Tereza HODESOVÁ

ŠKOLNÍ JÍDELNA
 Zuzana ŠINDLEROVÁ, vedoucí školní jídelny                                  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petra ZEMÁNKOVÁ, vedoucí kuchařka

Ivana MIKOVÁ, kuchařka