ŠKOLNÍ ROK 2021/ 2022

Renata ZEZULOVÁ

Kristýna PAULOVÁ

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI

Ivana VRBKOVÁ, hospodářka a účetní                                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Lenka GRYCOVÁ, personalistka                                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Petr KOLÍSEK, školník                                                              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

UKLÍZEČKY
Iveta BOLDI
Marie DORŇÁKOVÁ
Kamila MOLIŠOVÁ
Justýna MOLIŠOVÁ
Tamara ONDRÁČKOVÁ

ŠKOLNÍ JÍDELNA
Zuzana ŠINDLEROVÁ, vedoucí školní jídelny                                  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petra ZEMÁNKOVÁ, vedoucí kuchařka

hmz4wbb

Povolit vše
Zakázat vše
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Povolit
Zakázat